Domy Jednorodzinne Glinki Bydgoszcz

Piękne, rewelacyjnie położone osiedle domów jednorodzinnych na GLINKACH w Bydgoszczy w zaledwie 5 min. autem do centrum. Nowoczesne, ekologiczne osiedle niezwykle funkcjonalnych domów na bydgoskich Glinkach. 28 domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Do każdego domu dopełnieniem będzie duży ogród z tarasem. W przeważającej części osiedla powstaną domy w zabudowie szeregowej oraz dwa budynki bliźniacze. Domy występują w metrażach od 92 m2 do 154 m2.

Geminion Residence

Piękne osiedle domów jednorodzinnych na Glinkach w Bydgoszczy oferuje nie tylko nowoczesność, ale także bliskość do serca miasta. W zaledwie 5 minut samochodem znajdziesz się w centrum, a jednocześnie będziesz mógł cieszyć się spokojem osiedla.

Sprawdź

Nasze atuty

Zaledwie 5 Minut

autem do Centrum z Osiedla

Metraże od 92 m2 do 154 m2

Część domów posiada wbudowany garaż w bryle, a niektóre wydzielone miejsce postojowe przed domem.

Duży ogród z tarasem

Do każdego domu dopełnieniem będzie duży ogród z tarasem.

Zapytaj o dom

O INWESTYCJI

Centrum

Centrum

Geminion Residence to osiedle domów jednorodzinnych zlokalizowane w doskonałym punkcie dostępu do miasta. Zaledwie 5 minut autem od centrum Bydgoszczy, zapewnia wygodne przemieszczanie się zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem

Oaza

Geminion Residence oferuje także bliskość natury. Spacerem dotrzesz do lasu oraz rozległych terenów zielonych, które sprzyjają aktywnemu trybowi życia i zapewniają relaksujący kontrast do miejskiego zgiełku. Szybki dostęp do głównych ulic miasta tworzy kompleksową infrastrukturę, jednocześnie dodając uroku i świeżości temu osiedlu.

Oaza

IDEALNA LOKALIZACJA

Geminion Residence jest zlokalizowane w doskonałym punkcie dostępu do miasta. W zaledwie 5 minut samochodem znajdziesz się w centrum, a jednocześnie będziesz mógł cieszyć się spokojem osiedla. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, market oraz tereny zielone.

Google Maps is loading

Ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu:

Pompy ciepła

Pompy ciepła są ekonomiczne w eksploatacji. Choć koszt ich instalacji może być wyższy niż tradycyjnych systemów grzewczych, to długoterminowo pozwala to zaoszczędzić na kosztach energii. Mają one wysoką sprawność energetyczną i mogą dostarczać więcej energii niż zużywają, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie i chłodzenie budynku.

Fotowoltaika

Fotowoltaika stanowi kluczowy element naszych budynków, zapewniając możliwość wytwarzania własnej energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. To nie tylko korzystne ekologicznie, ale także przekłada się na znaczną efektywność energetyczną naszych budynków.

Rekuperacja

Systemy rekuperacyjne są kolejnym atutem naszych domów. Pozwalają one na odzyskiwanie ciepła z powietrza wentylacyjnego, co znacząco podnosi komfort życia i efektywność energetyczną budynków. Dzięki nim, nie tylko dbamy o środowisko, ale także oszczędzamy na kosztach ogrzewania.

Ładowanie Pojazdów Elektrycznych

W domach Osiedla Bajkowego oferujemy możliwość wyprowadzenia elektrycznego, dzięki któremu pojazdy elektryczne będzie można ladować szybciej niż ze zwykłego gniazdka domowego. Korzystając z domowej energii elektrycznej, samochody elektryczne mogą być znacznie tańsze w eksploatacji, niż spalinowe.

WIZUALIZACJA

kredyty
Dobry Kredyt Hipoteczny, Twoja Droga do Domu.

Kontakt

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Natalia

Natalia

eHome

W eHome wiemy, że decyzja o zakupie domu, to duże przedsięwzięcie. Przejdziemy razem przez całą ścieżkę od początku do końca, abyś czuł/a się pewnie i bezpiecznie przy wyborze swojego wymarzonego domu. Jestem po to, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Dane firmy:

E HOME Sp. z o.o.


Biuro Sprzedaży:
Poznańska 31a, 85-129 Bydgoszcz


NIP: 9671444591
REGON: 388640859
KRS: 0000892737

Używamy plików cookies w celu poprawy i personalizacji Twojego doświadczenia. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności orazRegulamin,
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zamknij kartę przeglądarki i wyczyść pliki cookies.