Budowa Geminion Residence - 1

Geminion Residence - ostatnie prace końcowe 🛠️

Już blisko końca! 🛠️......

Czytaj więcej
04.07.2024 | Admin

Już blisko końca! 🛠️

Czas leci, a my idziemy naprzód! Z radością informujemy, że z I etapu pozostało już tylko kilka aktów przeniesienia własności do podpisania. Wkrótce będziemy gotowi zgłosić II etap i klucze do domów B1-B3, A3-A6 oraz A1-A2 wkrótce trafią do rąk nowych właścicieli! 😊

Budowa Geminion Residence - 1Budowa Geminion Residence - 2

🔨 𝗕𝟭-𝗕𝟰: Obecnie zajmujemy się tarasami a drogi przed wejściami są już gotowe. Na budowie zaczyna panować upragniona swoboda, nad którą ciężko pracowaliśmy. Jesteśmy także na etapie planowania zieleni przy tych budynkach.

🏡 𝗔𝟯-𝗔𝟲,​ 🔧 𝗔𝟭-𝗔𝟮: W domach A3-A6 i A1-A2 zakończyliśmy prace elewacyjne i zainstalowaliśmy ogrzewanie podłogowe, posadzki są już gotowe co oznacza, że nasze prace w środku zostały zakończone. Pracujemy teraz nad podjazdami i tarasami. Działamy dalej!

Z niecierpliwością oczekujemy na finalne zakończenie budowy Osiedla Geminion Residence.

Zapraszamy do śledzenia naszych postów na Facebooku, aby być na bieżąco z tym ekscytującym projektem. 🛠️💼 Razem z Wami zbudujemy coś wyjątkowego!

Deweloper eHome
Twoja Przestrzeń

Biuro Sprzedaży
ul. Poznańska 31a, 85-129 Bydgoszcz
Tel. +48 780-615-135

Photo 3Photo 4

Powiązane posty

Używamy plików cookies w celu poprawy i personalizacji Twojego doświadczenia. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności orazRegulamin,
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zamknij kartę przeglądarki i wyczyść pliki cookies.