Plac budowy w pazdzierniku 1

Październikowe wieści z budowy

Niemal wszystkie domy na Osiedlu Geminion Residence sprzedane i część z nich jest już prawie gotowa! ......

Czytaj więcej
22.10.2023 | Admin

Niemal wszystkie domy na Osiedlu Geminion Residence sprzedane i część z nich jest już prawie gotowa!

Zaczęliśmy już montaż ogrodzeń przed budynkami C, a także układanie kostki na tarasach. Teraz przygotowujemy się do montażu pomp ciepła oraz fotowoltaiki. W domach E wykonaliśmy już ogrzewanie podłogowe i wylaliśmy posadzki. Elewacja jest już skończona, więc zabieramy się za wentylację pomieszczeń i porządki. Następny etap to montaż ogrodzeń.

Plac budowy w pazdzierniku 1Geminion Residence Osiedle

Budynki D są już ocieplone i jesteśmy w trakcie wykonywania elewacji. W części domów zaczęliśmy już montaż ogrzewania podłogowego oraz lanie posadzek. W domach B5 i B6 jesteśmy w trakcie ocieplania oraz wyboru elektryki, zgodniej z oczekiwaniami naszych klientów.

W pozostałych budynkach B oraz budynkach A budujemy już ściany piętra i czekamy na zamówione okna. Na całym osiedlu trwają także prace wodno-kanalizacyjne. Jeszcze tylko chwila i na naszym osiedlu zamieszkają pierwsi mieszkańcy. Czekamy z niecierpliwością!

Deweloper eHome
Twoja Przestrzeń

Biuro Sprzedaży
ul. Poznańska 31a, 85-129 Bydgoszcz
Tel. +48 780-615-135

Powiązane posty

Używamy plików cookies w celu poprawy i personalizacji Twojego doświadczenia. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na nasząPolitykę Prywatności orazRegulamin,
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zamknij kartę przeglądarki i wyczyść pliki cookies.